Fireland - Usługi i szkolenia BHP i PPOŻ Płońsk, Mława, Ciechanów

Fireland - Usługi i szkolenia BHP i PPOŻ Płońsk, Mława, Ciechanów

Szkolenie BHP i PPOŻ przeprowadzamy w Ciechanowie i okolicznych miejscowościach. 

Możemy wyszczególnić kilka wariantów szkolenia BHP i PPOŻ:

  • W formie wykładów
  • Za pomocą instruktarzy
  • Szkolenia BHP i PPOŻ w formie warsztatów

Poznaj najważniejsze informacje BHP

Szkolenie BHP oraz PPOŻ które przeprowadzamy dostarcza niezbędnych informacji. Poszerza wiedzę osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo pracowników zatrudnionych w miejscu pracy. Podczas naszego szkolenia BHP i PPOŻ przekażemy cenną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa pracowników – oraz w razie wypadku pracodawcy. Omówimy procedury które zapewniają bezpieczeństwo wszystkim osobom przebywającym na terenie miejsca pracy. Przeprowadzamy szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ które są dedykowane dla pracodawców, a także zatrudnionych osoby na stanowiskach kierowniczych, którzy odpowiadają za bezpieczeństwo innych, a także samych pracowników.
Szkolenie dostosujemy do Twoich potrzeb, oraz zakresu obowiązków pracowników w zależności od stanowiska i możliwości zagrożenia związanego z miejscem zatrudnienia i wykonywanych prac. Przekazujemy praktyczną wiedzę i umiejętności związane z bezpieczeństwem higieny pracy.

Czym się charakteryzujemy:

Prowadzimy indywidualne szkolenia i świadczymy usługi w zakresie BHP w Ciechanowie. Posiadamy sprawdzone metody nauki i specjalistyczne pomoce dydaktyczne. Nasze szkolenia są przeprowadzane zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy.
Celem szkoleń z zakresu BHP i PPOŻ jest zapewnienie niezbędnej wiedzy która przyczyni się do zapewnienia bezpieczeństwa w Państwa Firmie i podniesie wiedzę pracowników w kwestii możliwych zagrożeń które mogą wyniknąć w trakcie wykonywanej pracy.